Piknik na zdrowie
Autor: admin, dn. 17 września 2012

[nggallery id=66]Dnia 15 września w Halinowie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Otóż, na terenie Gminnego Centrum Kultury odbył się „Piknik na zdrowie”. Oto krótka relacja z tej imprezy organizowanej przez  Urząd Miasta Halinów.

Festyn rozpoczął o godzinie 10 rano bieg oraz wyścig kolarski, które trwały do południa, następnie odbyło się rozdanie nagród. Na pikniku czekało na nas wiele atrakcji: pokazy OSP, występ zespołu gitarzystów, pokaz judo halinowskiego UKS, ale również bezpłatne badania lekarskie organizowane przez przychodnię miejską. Można było oddać krew i skorzystać z porady dietetyka. Na dzieci czekały zjeżdżalnie, karuzele, quizy i wiele, wiele zabaw. Pojawili się harlejowcy, było kilka stoisk z regionalną żywnością (wędliny, chleb itd.). O godzinie 17 koncert dał zespół „Zła Obsesja”, następnie „Warmside” oraz „Harlem”. Na miejscu pojawili się harcerze z Hufca ZHP Sulejówek.

Inicjatywę pikniku uważam za bardzo ciekawą. Na pochwałę zasługują występy muzyków. Niestety na imprezie, mimo dobrej organizacji, zjawiło się bardzo mało osób, co jest zastanawiające.

 

 

 

Michał Kowalski

 

Autor: admin
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Dodaj komentarz