GABINET ZDROWIA – Henryka Wietrzyńskiego
Autor: kurierSkruda, dn. 04 listopada 2011

Zapraszam Państwa do nowo otwartego gabinetu zdrowia. O zdrowie najlepiej zadbać samemu i nikt Państwa w tym nie wyręczy. W zalewie sprzecznych informacji, często marketingowych, trudno dotrzeć do wartościowej wiedzy którą warto stosować. Każdy chce być zdrowy, tylko nie każdy umie i chce. Potrzebny jest zdrowy rozsądek połączony z umiejętnością oceny uzyskanych informacji a po wyborze właściwej metody zastosowanie jej choćby na próbę. A potem już poleci samo.

Wiem co mówię bo sam to przeżyłem.
Z racji wieku /61/ cierpiałem i jeszcze cierpię na różne dolegliwości które powoli ustępują. Ale 40 lat nie dbania o własny organizm ma swoją ,,wagę”.  Jednak cieszę się że powoli ustępują a nie nasilają się. Nikt niestety mi nie dał, jak zapewne i Wam instrukcji obsługi własnego organizmu. A przecież łatwiej wymieniać regularnie olej niż kupować nowy silnik nie mówiąc o całym samochodzie którym jedziecie przez życie.
Oferuję Państwu wachlarz porad i zabiegów których się nauczyłem i zastosowałem na sobie, rodzinie, znajomych i których skuteczność potwierdziłem osobiście.
Różne formy wspomagania zdrowia i powrotu do zdrowia stosuję od ponad 10 lat.
Szczególnie zapraszam osoby młode które mają jeszcze o co dbać /czyli o zdrowie/ i mogą wpoić tę wiedzę swoim dzieciom. Przypuszczam że mam sporo wręcz szokujących dla Państwa informacji.
Dla osób starszych które już mają mniej o co dbać też znajdą się porady i zabiegi spowalniające a może i cofające utratę zdrowia.
Abyście tylko Państwo chcieli chcieć. Albowiem jak mawia Józef Słonecki ,,ludzie dzielą się na mądrych i pacjentów”.

Działamy w zespole Jolanta Orlecka i Henryk Wietrzyński
Więcej o nas i stosowanych metodach na www.przyczynyzdowia.pl

Zapraszamy w poniedziałki w godzinach 11.00 do 19.00 w Cisiu ul.Lazurowa 1 /Swobodna Przestrzeń/.

Henryk Wietrzyński tel 604 500 500
P.S. Z uwagi na święto 1 listopada i kłopoty z dojazdami gabinet otwieramy 8 listopada 2011 wyjątkowo we wtorek  / przyczyny osobiste. Potem normalnie w poniedziałki.

Autor: kurierSkruda
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Dodaj komentarz