CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE
Autor: kurierSkruda, dn. 24 marca 2011
Chciałoby się przytoczyć to stare polskie powiedzenie. Każdy z nas w przeszłości chciał kiedyś wystąpić w światłach reflektorów. Być aktorem, wokalistą, komikiem, być sławnym. To marzenie stało się udziałem naszych halinowskich pociech za sprawą autorskiego projektu Music Star Studio. W tej chwili trwają intensywne próby do programu z Michaelem Jacksonem. W widowisku tym, weźmie udział około 60-ciorga osób z naszej gminy. Jeszcze w tym miesiącu grupa jedzie do studia nagraniowego (gdzie gościły między innymi: Kayah i Edyta Górniak) zarejestrować pierwsze trzy utwory. W kwietniu ruszają na pierwsze koncerty poza granice Halinowa –  do Otwocka i Radości.  Mamy nadzieję że wystąpią również w Halinowie.

 Pan Marek Choszczyk opiekun zespołu w rozmowie z redakcją zachęca wszystkich chętnych do uczestniczenia w zajęciach Music Star Studio.

„…Jesteśmy dumni z zespołu Step Sqaud i formacji tanecznej Fusion Style. Cieszy fakt promocji Miasta Halinów przez nasze dzieci i młodzież prezentującą  talenty jakimi jest śpiew i taniec. Zapraszamy na przesłuchania przed każdymi zajęciami (więcej informacji znajda państwo na stronie Domu Kultury w Halinowie). Początek kwietnia to spełnienie obietnicy dla najmłodszych tancerzy.  Powstaje nowa formacja Fusion Style KIDS już niebawem podamy więcej szczegółów…..”.

Po niżej prezentujemy filmy z ostatniego występu młodych artystów.
Autor: kurierSkruda
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Dodaj komentarz