Nowy Casting Music Star Studio
Autor: kurierSkruda, dn. 06 maja 2011
Music Star Studio Step Squad Fusion Style mał (234)

Nowy Casting Music Star Studio.

Nowa formacja taneczna dla najmłodszych FUSION STYLE KIDS!

Ludzie pełni pasji, kochający muzykę, taniec i śpiew, mają prawo do zdobywania ciekawego wykształcenia, dlatego Music Star Studio zaprasza wszystkie utalentowane osoby na kolejny CASTING.

8 maja w zespole szkół w Halinowie ul. Okuniewska 115 rozpoczną się przesłuchania do:

STEP SQUAD grupy wokalno – tanecznej ( przedział wiekowy 7-11 lat, 12-15 lat , 16 i więcej )

FUSION STYLE formacji  tańca nowoczesnego ( przedział wiekowy 12-15 lat , 16 i więcej ) 

Na casting zapraszamy szczególnie dzieci, które lubią tańczyć do nowo powstałej dziecięcej formacji tanecznej FUSION STYLE KIDS ( przedział wiekowy 5-7 lat, 8-11 lat  )

Rejestracja uczestników startuje o godz. 18.00.

Na przesłuchania wokalne uczestnicy przygotowują jedną dowolną piosenkę (acapella lub podkład w formacie MP3/WAV/AUDIO na płycie CD lub akompaniament fortepian/gitara). CASTING taneczny będzie składał się z dwóch etapów. Z pokazu własnej solówki (do 30 sekund płyta CD ) i zaprezentowaniu układu narzuconego przez instruktora.

[singlepic id=572 w=320 h=240 float=center]Szukamy pasjonatów, ludzi dla których muzyka jest sposobem na wyrażenie siebie. Zapraszamy zarówno dziewczyny jak i chłopaków. Będziecie uczyć się choreografii z różnych stylów tanecznych: od wszelkich przejawów street dance, poprzez taniec współczesny, aż po jazz i salsę i trenować techniki wokalne. Nie szukamy zawodowych wokalistów czy  tancerzy. Liczy się przede wszystkim pasja, poważnie podejście do siebie i chęć rozwoju. Dla nas muzyka to sposób na życie. Dlatego chcemy, by stała się czymś więcej i dla Was – sposobem na pozbycie się stresu, możliwością nawiązywania nowych znajomości, zyskania większej świadomości ciała, czy po prostu sposobem na sprawienie sobie odrobiny radości.

Marek Choszczyk

Autor: kurierSkruda
Komentarze są wyłączone.